SUPA24
Autre
Autre
Autre
70 513 €
(1 102 € / m²)
Vente
3
1
64 m²
Edwarda Raczyńskiego, Białogard

chambre à coucher3
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,12 m2, położone na 1 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal stanowi doskonałą ...

Sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Edwarda Raczyńskiego, Białogard
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Małgorzata Rutkowska