SUPA24
Autre
Autre
Autre
162 540 €
(3 870 € / m²)
Vente
Atypique
1
42 m²
Perova, Opština Herceg Novi

chambre à coucheratypical
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nekretnine,Crna Gora,Herceg Novi.Jednosoban stan 42.77m2+31.55m2 gratis terase u novom stambenom kompleksu sa bazenom-Kumbor,Herceg NoviPredstavljamo ...

Autre
Âge de l'offre: 148jours
Mis à jour: 148jours

Localités

Perova, Opština Herceg Novi
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic