SUPA24
Autre
Autre
Autre
263 000 €
(6 575 € / m²)
Vente
Atypique
1
40 m²
Opština Budva

chambre à coucheratypical
plat40 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na prodaju lepo opremljen jednosoban stan u samom centru Budva, u neposrednoj blizini TQ Plaza.Stan ima površinu od 40m² i funkcionalno je organizovan...

meublé
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Opština Budva
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic