SUPA24
354 950 €
(2 817 € / m²)
Vente
3
1
126 m²
Calle Joyeros, Vélez-Málaga

chambre à coucher3
plat126 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

V okouzlujícím Vélez-Málaga nabízíme rezidenční komplex osmnácti pečlivě navržených bytů, které kombinují komfort, praktičnost a dlouhodobou hodnotu i...

Non meublé
Âge de l'offre: 37jours
Mis à jour: 37jours

Localités

Calle Joyeros, Vélez-Málaga

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič