SUPA24
Autre
Autre
Autre
805 000 €
(12 385 € / m²)
Vente
3
1
65 m²
Calle Benaoján, Mijas

chambre à coucher3
plat65 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Výjimečný PENTHOUSE se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami s výhledem na moře v Ipanema - La Cala de Mijas

Objevte jeden z nejprivilegovanějších penth...

Non meublé
Âge de l'offre: 71jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Calle Benaoján, Mijas

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA