SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 280 000 €
(8 153 € / m²)
Vente
3
1
157 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

chambre à coucher3
plat157 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

chůze do Banus, velmi kompletní společenství, posilovna, krytý bazén, kavárna, bezpečnost 24h, sauna , krásné zahrady

Non meublé
Âge de l'offre: 34jours
Mis à jour: 34jours

Localités

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA