SUPA24
Autre
Autre
Autre
905 000 €
(9 050 € / m²)
Vente
3
1
100 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

chambre à coucher3
plat100 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAprès reconstruction
sous-solNon
terrasseOui

Description

Tento exkluzivní luxusní byt se nachází v prestižní budově v Marbelle s nepřetržitou ostrahou. Tato nemovitost se zastavěnou plochou 100 m² a soukromo...

Non meublé
Âge de l'offre: 82jours
Mis à jour: 36jours

Localités

Plaza de los Naranjos, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA