SUPA24
Autre
Autre
Autre
530 000 €
(7 162 € / m²)
Vente
3
1
74 m²
Calle Montes de Málaga, Manilva

chambre à coucher3
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

V okouzlujícím pobřežním prostředí Manilvy vzniká exkluzivní rezidenční projekt o 30 jednotkách, které zahrnují apartmány, přízemní byty a prostorné p...

Non meublé
Âge de l'offre: 25jours
Mis à jour: 25jours

Localités

Calle Montes de Málaga, Manilva

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič