SUPA24
Autre
Autre
Autre
398 000 €
(5 169 € / m²)
Vente
3
1
77 m²
carrer de Gascunya, Manacor

chambre à coucher3
plat77 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solOui
terrasseOui

Description

Přichází mimořádná příležitost pro ty, kteří chtějí spojit vlastní bydlení u moře s chytrou investicí. Na slunné Mallorca nabízíme v rámci časově omez...

meublé
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

carrer de Gascunya, Manacor

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič