SUPA24
Autre
Autre
Autre
435 000 €
(5 058 € / m²)
Vente
3
1
86 m²
Calle Burguillos, Málaga

chambre à coucher3
plat86 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

2B 2B jižní orientace S TURISTICKOU LICENCÍ Rezidence Balcones del Chaparral se nachází přibližně 300 metrů od Středozemního moře. Na lákavou písečnou...

Non meublé
Âge de l'offre: 48jours
Mis à jour: 30jours

Localités

Calle Burguillos, Málaga

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA