SUPA24
Autre
Autre
Autre
575 000 €
(4 389 € / m²)
Vente
4
1
131 m²
Calle Santa María, Málaga

chambre à coucher4
plat131 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Tento nádherný světlý a prostorný rohový byt se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami ve středním patře se nachází v jednom z nejlepších projektů v Los A...

Non meublé
Âge de l'offre: 143jours
Mis à jour: 32jours

Localités

Calle Santa María, Málaga

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA