SUPA24
Autre
Autre
Autre
945 000 €
(6 848 € / m²)
Vente
4
1
138 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

chambre à coucher4
plat138 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Exkluzivní penthouse v Higuerónu - luxusní bydlení na jedné úrovni

Vstupte do tohoto výjimečného velkého penthousu ve vyhledávané oblasti Higuerón, k...

Non meublé
Âge de l'offre: 57jours
Mis à jour: 31jours

Localités

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA