SUPA24
Autre
Autre
Autre
5 015 000 €
(24 345 € / m²)
Vente
4
1
206 m²
CALLE SABINILLAS, Estepona

chambre à coucher4
plat206 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAprès reconstruction
sous-solNon
terrasseOui

Description

Představujeme Penthouse Bermeja, elegantní a pečlivě zrekonstruovaný penthouse v přímořské komunitě Torre Bermeja v Esteponě.

Non meublé
Âge de l'offre: 26jours
Mis à jour: 26jours

Localités

CALLE SABINILLAS, Estepona

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA