SUPA24
Autre
Autre
Autre
359 900 €
(4 674 € / m²)
Vente
3
1
77 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

chambre à coucher3
plat77 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Penthouse se soukromým soláriem a panoramatickým výhledem na moře a golf v Valle Romano, Estepona

Objevte tento světlý penthouse, který se nachází v ...

Non meublé
Âge de l'offre: 56jours
Mis à jour: 38jours

Localités

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA