SUPA24
Autre
Autre
Autre
490 000 €
(4 900 € / m²)
Vente
3
1
100 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

chambre à coucher3
plat100 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Okamžitě připravený k nastěhování a plně zařízený Luxusní apartmán s panoramatickým výhledem na pobřeží se nachází v jednom z nejprestižnějších letovi...

Non meublé
Âge de l'offre: 156jours
Mis à jour: 32jours

Localités

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA