SUPA24
Salon
Salon
Salon
5 628 789 €
(8 607 € / m²)
Vente
6+
1
654 m²
Dubai Mall

chambre à coucher6+
plat654 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Джон Тейлър Луксозни недвижими имоти е горд да ви предложи изключително този свободен впечатляващ шест спални триплекс апартамент, който се простира н...

meublé
Âge de l'offre: 263jours
Mis à jour: 244jours

Localités

Dubai Mall
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

John Taylor Dubai