SUPA24
Salon
Salon
Salon
499 999 €
(5 747 € / m²)
Vente
3
1
87 m²
Park Maksimir, Zagreb

chambre à coucher3
plat87 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zagreb! Maksimir!

Na prodaju je odličan trosobni stan ukupne obračunske površine 87 m² smješten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zagrebu – na...

Autre
Âge de l'offre: 41jours
Mis à jour: 41jours

Localités

Park Maksimir, Zagreb
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Diamond Realestate

Luka Jukić