SUPA24
Salon
Salon
Salon
258 984 €
(5 510 € / m²)
Vente
2
1
47 m²
Općina Tar-Vabriga

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

POREČ – Jednosoban stan na 3. katu | 47,96 m² | Podno grijanje | Novogradnja | 800 m od mora

U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 800 me...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Općina Tar-Vabriga
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Mololongo Realestate

Zoran Stupar