SUPA24
Autre
Autre
Autre
258 000 €
(3 686 € / m²)
Vente
2
1
70 m²
Općina Promina

chambre à coucher2
plat70 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Kvalitetna novogradnja smještena u mirnom dijelu Vodica, na lokaciji koja pruža idealan balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Projekt pot...

Autre
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 7jours

Localités

Općina Promina
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine