SUPA24
Salon
Salon
Salon
567 450 €
(6 522 € / m²)
Vente
3
2+
87 m²
Odmorište Primošten, Općina Primošten

chambre à coucher3
plat87 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Primošten nekretnine Vam nude prvoklasni građevinski projekt. Apartman, trenutno u izgradnji, nalazi se na prvom katu zgrade s ukupno dvanaest stamben...

Autre
Âge de l'offre: 430jours
Mis à jour: 427jours

Localités

Odmorište Primošten, Općina Primošten
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Primošten Nekretnine d.o.o.

Zoran Matković