SUPA24
Salon
Salon
Salon
745 000 €
(4 408 € / m²)
Vente
4
2+
169 m²
Općina Poličnik

chambre à coucher4
plat169 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

ZADAR, VIDIKOVAC - Luksuzni penthouse S4 u novogradnji s impresivnim pogledom na grad

Prodaje se luksuzni stan u novogradnji na jednoj od najatraktiv...

Autre
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Općina Poličnik
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dux nekretnine d.o.o.

Slađana Vidaković