SUPA24
Salon
Salon
Salon
185 500 €
(3 500 € / m²)
Vente
2
1
53 m²
Općina Medulin

chambre à coucher2
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

U ponudi je elegantno uređen i potpuno namješten stan površine 53 m², smješten u prizemlju mirne i ugodne zgrade u Medulinu. Idealan je za ugodan živo...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Općina Medulin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Codex nekretnine

Gordana Grgat