SUPA24
Salon
Salon
Salon
750 000 €
(4 902 € / m²)
Vente
5
2+
153 m²
Općina Matulji

chambre à coucher5
plat153 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

OPATIJA, MATULJI - Moderan troetažni stan s krovnom terasom: luksuz, funkcionalnost i pogled na more

Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju – funkc...

Autre
Âge de l'offre: 26jours
Mis à jour: 25jours

Localités

Općina Matulji
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger