SUPA24
Salon
Salon
Salon
950 000 €
(6 786 € / m²)
Vente
4
1
140 m²
Dr. Nilo Cara, Općina Lovran

chambre à coucher4
plat140 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

OPATIJA, LOVRAN - luksuzni penthouse u butik kompleksu za život s panoramskim pogledom na more

U ekskluzivnoj prodaji Duxa izdvajamo jedinstvenu pril...

Autre
Âge de l'offre: 172jours
Mis à jour: 167jours

Localités

Dr. Nilo Cara, Općina Lovran
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dux nekretnine d.o.o.

Marko Šutanovac