SUPA24
Salon
Salon
Salon
764 500 €
(5 500 € / m²)
Vente
4
2+
139 m²
R.P.O., Općina Lovran

chambre à coucher4
plat139 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Lovran, moderan stan smješten na 1.kat u nalazi se u novoizgrađenoj zgradi, udaljenoj samo nekoliko minuta hoda od mora i centra mjesta.

Autre
Âge de l'offre: 303jours
Mis à jour: 249jours

Localités

R.P.O., Općina Lovran
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska