SUPA24
Salon
Salon
Salon
255 000 €
(4 722 € / m²)
Vente
3
1
54 m²
Općina Ližnjan

chambre à coucher3
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Na prodaju je lijepo uređen i potpuno namješten stan smješten u mirnom dijelu Šišana, idealan za obiteljski život, odmor ili investiciju.

Autre
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Općina Ližnjan
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Four nekretnine d.o.o.

Luka Glušac