SUPA24
Autre
Autre
Autre
216 376 €
(3 278 € / m²)
Vente
2
1
66 m²
Općina Ližnjan

chambre à coucher2
plat66 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

U srcu Ližnjana, samo 1000 metara od mora, nalazi se ovaj prostrani stan od 55 m² netto koji nudi savršen spoj udobnosti i praktičnosti.

Autre
Âge de l'offre: 250jours
Mis à jour: 39jours

Localités

Općina Ližnjan
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Alma Dom

Azra Valjevac