SUPA24
Salon
Salon
Salon
358 832 €
(3 262 € / m²)
Vente
4
2+
110 m²
Općina Kolan

chambre à coucher4
plat110 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

OBJEKT 4, STAN 1

Prodaje se kuća u nizu, ukupne obračunske površine 110,41 m², u Mandrama na otoku Pagu. U naravi su to dvoetažni stanovi s pripadaju...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Općina Kolan
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Marina Jurkić