SUPA24
Autre
Autre
Autre
239 000 €
(4 121 € / m²)
Vente
2
1
58 m²
Općina Brestovac

chambre à coucher2
plat58 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

U Funtani kod Poreča, na zapadnoj obali Istre, prodaje se stan smješten na drugom katu uredne i redovito održavane zgrade. Ukupna površina iznosi 58 m...

Autre
Âge de l'offre: 14jours
Mis à jour: 14jours

Localités

Općina Brestovac
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine