SUPA24
Autre
Autre
Autre
500 000 €
(6 173 € / m²)
Vente
3
2+
81 m²
Grad Umag

chambre à coucher3
plat81 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Stan u Umagu u drugom redu do mora

Prodaje se stan u Umagu u drugom redu do mora. Neto korisna površina stana je 80,66 m2 te se sastoji od dnevnog bo...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Grad Umag
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

LEONES REAL ESTATE d.o.o.

LEONES REAL ESTATE d.o.o.