SUPA24
Autre
Autre
Autre
389 000 €
(4 275 € / m²)
Vente
4
2+
91 m²
Trg kralja Tomislava, Grad Samobor

chambre à coucher4
plat91 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Predstavljamo vam moderan četverosobni stan površine 91 m2, smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u samom centru naselja u Samoboru...

Autre
Âge de l'offre: 45jours
Mis à jour: 29jours

Localités

Trg kralja Tomislava, Grad Samobor
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Imperium-immobiliare d.o.o

Dorian Jusup