SUPA24
Salon
Salon
Salon
186 000 €
(2 514 € / m²)
Vente
3
1
74 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

chambre à coucher3
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.

Autre
Âge de l'offre: 478jours
Mis à jour: 467jours

Localités

Podmurvice, Grad Rijeka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar