SUPA24
100 000 €
(2 857 € / m²)
Vente
1
1
35 m²
Grad Rijeka

chambre à coucher1
plat35 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Poštovani, 
tražimo stan u Rijeci za ozbiljnog kupca sa gotovinom. 
Stan mora imat odvojenu spavaću sobu. 
Za vise informacija molim nazovite na broj ...

Autre
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Grad Rijeka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

CASA BELLA NEKRETNINE

Darijo Skoblar, mag.oec.