SUPA24
Salon
Salon
196 000 €
(3 698 € / m²)
Vente
3
1
53 m²
Turnić, Grad Rijeka

chambre à coucher3
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

RE/MAX centar nekretnina nudi u prodaju stan od 54 m2 u mirnoj ulici na Turniću u blizini svih sadržaja.
Stan se nalazi na 1 katu uredne i održavane z...

Autre
Âge de l'offre: 325jours
Mis à jour: 321jours

Localités

Turnić, Grad Rijeka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Remax centar nekretnina

Jadranka Katarinčić