SUPA24
Salon
Salon
Salon
675 000 €
(3 835 € / m²)
Vente
4
1
176 m²
Pulac, Grad Rijeka

chambre à coucher4
plat176 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Prodajemo luksuzni i prostrani stan na drugom katu novogradnje, površine 98,37 m², idealnog rasporeda i dizajna. Smješten u mirnom okruženju sa zelen...

Autre
Âge de l'offre: 341jours
Mis à jour: 129jours

Localités

Pulac, Grad Rijeka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović