SUPA24
Salon
Salon
Salon
670 000 €
(6 837 € / m²)
Vente
4
2+
98 m²
Pulac, Grad Rijeka

chambre à coucher4
plat98 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Rijeka, Pulac, luksuzni stan 3S+DB, pogled na more

Lokacija u blizini središta Rijeke, a dovoljno udaljena kako bi pružila mir i privatnost.

Autre
Âge de l'offre: 366jours
Mis à jour: 366jours

Localités

Pulac, Grad Rijeka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

EVERIS d. o. o.

Marin Modić