SUPA24
Salon
Salon
Salon
161 748 €
(2 995 € / m²)
Vente
3
1
54 m²
Grad Pula

chambre à coucher3
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule.

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Grad Pula
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Mololongo Realestate

Igor Karleuša