SUPA24
Salon
Salon
Salon
375 735 €
(7 668 € / m²)
Vente
2
1
49 m²
Grad Novi Vinodolski

chambre à coucher2
plat49 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Novi Vinodolski - na prodaju je jednosoban stan površine 49 m² u resortu.

Smješten u drugom redu do mora, ovaj jednosobni apartman na prvom katu sas...

Autre
Âge de l'offre: 114jours
Mis à jour: 16jours

Localités

Grad Novi Vinodolski
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović