SUPA24
Salon
Salon
Salon
510 000 €
(3 355 € / m²)
Vente
4
2+
152 m²
Grad Kaštela

chambre à coucher4
plat152 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Prodaje se luksuzan dvoetažni stan A1-4 na prvom i drugom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u skl...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Grad Kaštela
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine