SUPA24
Autre
Autre
Autre
341 900 €
(3 757 € / m²)
Vente
2
1
91 m²
Jurčići, Grad Kastav

chambre à coucher2
plat91 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

KASTAV, ŽEGOTI - Prostorný byt se dvěma ložnicemi a zahradou Prodává se byt v přízemí novostavby o celkové čisté ploše 91,67 m² (včetně koeficientů), ...

Non meublé
Âge de l'offre: 166jours
Mis à jour: 166jours

Localités

Jurčići, Grad Kastav
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić