SUPA24
Autre
Autre
Autre
500 700 €
(3 526 € / m²)
Vente
2
1
142 m²
Jurčići, Grad Kastav

chambre à coucher2
plat142 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

KASTAV, ŽEGOTI - Velký a světlý třípokojový byt v novostavbě Prodává se byt v prvním patře novostavby o celkové čisté ploše 142,8 m² (včetně koeficien...

Non meublé
Âge de l'offre: 161jours
Mis à jour: 160jours

Localités

Jurčići, Grad Kastav
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić