SUPA24
Salon
Salon
Salon
228 500 €
(5 314 € / m²)
Vente
2
1
43 m²
Grad Crikvenica

chambre à coucher2
plat43 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prodaje se jednosobni stan s dnevnim boravkom u Crikvenica, ukupne površine 43,70 m2, smješten na drugom i ujedno posljednjem katu manje stambene zgra...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Grad Crikvenica
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski