SUPA24
Autre
Autre
Autre
985 000 €
(6 747 € / m²)
Vente
3
2+
146 m²
Grad Bakar

chambre à coucher3
plat146 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

U gradu Krku, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj približno 650 metara od mora i plaža, smješten je luksuzan penthouse apartman u novoj urbanoj vili s u...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Grad Bakar
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine