SUPA24
Salon
Salon
Salon
724 500 €
(2 957 € / m²)
Vente
3
1
245 m²
Argostoliou, Λεμεσός

chambre à coucher3
plat245 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

En enestående penthouse-lejlighed med 3 soveværelser i Agia Fyla, Limassol, er nu til salg – en bolig, der udmærker sig ved sin fremtrædende beliggenh...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Argostoliou, Λεμεσός
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

John Taylor Cyprus