SUPA24
Salon
Salon
Salon
671 000 €
(7 988 € / m²)
Vente
2
1
84 m²
Thiseiou, Germasogeia

chambre à coucher2
plat84 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Beliggende kun 450 meter fra kysten i Limassols prestigefyldte kvarter Potamos Germasogeia tilbyder dette eksklusive, lukkede boligkompleks med blot 1...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Thiseiou, Germasogeia
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

John Taylor Cyprus