SUPA24
Salon
Salon
Salon
95 999 €
(2 043 € / m²)
Vente
Atypique
1
47 m²
Цар Гаврил Радомир, Варна

chambre à coucheratypical
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Адрес недвижими имоти предлага двустаен Южен апартамент до Клиника НОВА, с чиста жилищна площ от 47 кв.м., на която са разположени: кородор, просторн...

Autre
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Цар Гаврил Радомир, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС