SUPA24
Salon
Salon
Salon
104 288 €
(1 604 € / m²)
Vente
Atypique
1
65 m²
Боян Бъчваров, Варна

chambre à coucheratypical
plat65 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухня и трапезария, спалня, баня с тоалетна, гардеробна, тераса. Имотът ще се издава по БДС с възможност з...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Боян Бъчваров, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС