SUPA24
Salon
Salon
Salon
158 770 €
(1 825 € / m²)
Vente
Atypique
1
87 m²
Петър Райчев, Варна

chambre à coucheratypical
plat87 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Панорамен апартамент / Възможност за завършване до ключ и обзавеждане! Представяме Ви двустаен апартамент разположен на пети етаж от седем в нова сгр...

Autre
Âge de l'offre: 58jours
Mis à jour: 58jours

Localités

Петър Райчев, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

НОВ ДОМ 1