SUPA24
Autre
Autre
Autre
91 000 €
(1 978 € / m²)
Vente
2
1
46 m²
Пирин, Свети Влас

chambre à coucher2
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Existují místa, kde si člověk velmi rychle zvykne na jiný rytmus života. Ráno krátká procházka na pláž, odpolední káva na terase, večer večeře v příje...

meublé
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Пирин, Свети Влас

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva