SUPA24
Autre
Autre
Autre
69 600 €
(1 582 € / m²)
Vente
1
1
44 m²
Цар Симеон, Свети Влас

chambre à coucher1
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Studio má celkovou plochu 50 m² a nachází se ve 3. podlaží ze 6. Díky praktickému prostoru je vhodné nejen pro vlastní dovolenou, ale i pro delší poby...

meublé
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Цар Симеон, Свети Влас

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev